aquaform

Historia marki Aquaform

Jeśli kiedykolwiek szukaliśmy wyposażenia do naszej łazienki, musiała nam pojawić się przed naszymi oczami marka Aquaform. Być może nie zwróciliśmy na nią wtedy zbyt dużej uwagi. Tymczasem marka ta, jest znanym na całym świecie producentem wyposażenia łazienek, poczynając od kabin prysznicowych a na parawanach kończąc.

Historia marki

Aquaform, powstała w 1994 roku. Już wtedy była częścią składową niemieckiego koncernu Dusar. Można powiedzieć, że osoby zatrudnione w ten spółce uczyły się od najlepszych. Dusar, jest bowiem wiodącym producentem sprzętu łazienkowego na terenie całej Europy.

Duże zmiany dotknęły tą firmę w 2010 roku. Wtedy zarząd spółki, postanowił wprowadzić ją na giełdę. Od tego momentu, Aquaform funkcjonuje jako spółka akcyjna.

Skąd tak duży sukces marki?

Aquaform, od początku swego istnienia postawiła na realizację celów stawianych przez rynek. I choć w Polsce jak na razie raczkował on (skutek przemian gospodarczych), to na terenie Europy Zachodniej funkcjonował on w najlepsze. Stąd też możliwość dokładnego rozeznania głównych kierunków rozwoju tegoż rynku. Wszak już za kilka lat, podobne zapotrzebowanie pojawiło się na obszarze naszego kraju.

Aquaform, to również niespotykane wcześniej wzornictwo. Stawianie na powtarzalne wzory i kolory, może miałoby sens jeszcze kilkanaście lat temu, ale nie mogła sobie na ten krok pozwolić firma, która aspiruje do roli nowoczesnego lidera w naszym kraju. Wprowadzane przez tą markę nowoczesne rozwiązania, są innowacyjne w skali całego kraju. Oznacza to, że nowości wprowadzone na rynek przez Aquaform, są wytycznymi dla pozostałych producentów sprzętu łazienkowego.

W swojej polityce, Aquaform kieruje się zapewnieniem najwyższej jakości produktu. Dzięki temu, towary wprowadzane na rynek przez tą oto firmę, to gwarancja wytrzymałości, odporności na czynniki zewnętrzne i przede wszystkim – zastosowania najlepszych materiałów do produkcji swoich produktów.

Są to powody, dla których warto zainteresować się produktami tejże marki.

Jeżeli szukasz lamp Aquaform powinieneś odwiedzić stronę aquaform – Homelight