Miksokret – Rewolucja w wykonywaniu posadzek betonowych

miksokret - putMiksokret jest nowoczesnym urządzeniem, które zostało przeznaczone do mechanicznego wykonywania posadzek betonowych w budownictwie mieszkaniowym. Urządzenie to zrewolucjonizowało cały proces wykonywania posadzek betonowych. Posadzi cechują się bardzo wysoką jakością i idealnym wypoziomowaniem. Zwykle do ostatecznej obróbki wykorzystuje się zacieraczki mechaniczne, dzięki którym można uzyskać niepylące, idealnie równe i trwałe podłoże pod każdy rodzaj pokrycia.

Wylewki wykonane przy użyciu miksokreta doskonale nadają się zarówno pod płytki, panele, deski czy parkiet. Urządzenie jest polecane przy wykonywaniu wylewek betonowych przede wszystkim na bardzo dużych powierzchniach. Podobnie, jak pompy do betonu czy listwa wibracyjna idealnie sprawdzają się na placu budowy. W betonowych posadzkach często trzeba wykuć dziurę co może naruszyć ich strukturę bądź zniszczyć kiedy trzeba np poprowadzić rury pod całym pomieszczeniem. Dlatego oprócz narzędzi do wylewania betonu warto pomyśleć nad profesjonalnymi narzędziami do cięcia i wiercenia otworów w betonie.

 

Przy użyciu urządzenia miksokret możliwe jest wykonywanie wylewek cementowych metodą półsuchą. Miksokret może być także wykorzystywany do wykonywania warstw pokładowych, dociskowych, czy kształtujących spadek, zarówno we wnętrzu budynków, jak i na zewnątrz.

Jednym ze źródeł była strona firmy http://wierceniebetonu.com/, która zajmuje się cięciem betonu oraz precyzyjnym wierceniem otworów w betonie.